HASIČI ZÁKUPY / JPO III/1

Vítejte na stránkách výjezdové jednotky sboru dobrovolných hasičů města Zákupy

CIMG5149.JPG

Líbí se Vám naše nové stránky?

Ano (66 | 71%)
Ne (27 | 29%)

   150 

   155   

    156 

   158 

  112  

Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
7426.jpg
images.jpg
pozary.cz_.jpg
deva.jpg
logo-tht.png
images (1).jpg
Bez názvu.png
images.jpg

46 / 5-7.9.2013 - Vyhledávání osoby, Zákupy a blízké okolí

Dne 5.9.2013 nám byl před půl 10tou večer vyhlášen poplach. Byli jsme vysláni k místnímu zámku, kde bylo vyhlášeno pátrání po pohřešované osobě. Vyjeli jsme s CAS24 T815 v počtu 1+3 a DA Ford Transit. Vyhledávání osoby pokračovalo bezvýsledně až do soboty 7.9.2013 kdy bylo pátrání ukončeno, jelikož jednotky neměli žádné stopy. Postupně jsme prohledali Zákupy a blízké okolí jako Mimoň, Lasvice, Svojkov, Velenice, Brniště, Velký Grunov, Brenná, Česká Lípa, Bohatice, Božíkov. Na pátrání se podíleli jednotky HZS Česká Lípa, JSDH Zákupy, JSDH Česká Lípa, JSDH Mimoň, JSDH Nový Bor, JSDH Velenice, JSDH Svojkov, JSDH Dobranov, JSDH Sloup v Čechách a Policie ČR. Žena byla nakonec nalezena bez známek života jednotkou SDH Hejnice, kteří použili k vyhledávání své psy.
17.09.2013 16:08:46
hasicizakupy
Město Zákupy
http://hasici-zakupy.webgarden.cz/
Hasiči Dobranov
Hasiči Mimoň
Hasiči Doksy
Hasiči Dubá
Hasiči Česká Lípa
Hasiči Nový Bor
Hasičský záchranný sbor ČR
Hasiči Žandov
Hasiči Stráž pod Ralskem
Hasiči Varnsdorf
Hasiči Cvikov
Hasiči Skalice u České Lípy
Hasiči Brniště
Hasiči Kundratice u Cvikova
Hasiči Jablonné v Podještědí
Hasiči Staré Splavy
Hasiči Zdislava
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one