HASIČI ZÁKUPY / JPO III/1

Vítejte na stránkách výjezdové jednotky sboru dobrovolných hasičů města Zákupy

CIMG5149.JPG

Líbí se Vám naše nové stránky?

Ano (66 | 71%)
Ne (27 | 29%)

   150 

   155   

    156 

   158 

  112  

Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
7426.jpg
images.jpg
pozary.cz_.jpg
deva.jpg
logo-tht.png
images (1).jpg
Bez názvu.png
images.jpg

32 / 4.7.2012 - Záchrana osoby, Nové Zákupy

V 15:44 hod nám byl vyhlášen poplach. Byly jsme vysláni do Nových Zákup, kde došlo k zranění dělníka. Informace zněla, že se jedná o zaklínění části ruky ve strojním zařízení. V době našeho příjezdu již byla na místě posádka ZZS LK a měla zraněného ve své péči. Dále se na místo dostavila jednotka HZS LK Česká Lípa a POLICIE ČR. Dělník měl ruku zaklíněnou ve stroji a bylo nutné rozebrat části stroje. Zraněný byl stabilizován a o demontáž zařízení se postarali zaměstnanci firmy za asistence jednotek HZS a SDH. Po vyndání zaklíněné ruky bylo provedeno prvotní ošetření zasahujícím lékařem a vzhledem k závažnosti zranění byl na místo přivolán vrtulník LZS LK. Jednotky pomohly s transportem zraněného a zabezpečily místo přistání vrtulníku. Po odletu LZS LK odjely na své základny i jednotky HZS a SDH.
06.02.2013 19:30:28
hasicizakupy
Město Zákupy
http://hasici-zakupy.webgarden.cz/
Hasiči Dobranov
Hasiči Mimoň
Hasiči Doksy
Hasiči Dubá
Hasiči Česká Lípa
Hasiči Nový Bor
Hasičský záchranný sbor ČR
Hasiči Žandov
Hasiči Stráž pod Ralskem
Hasiči Varnsdorf
Hasiči Cvikov
Hasiči Skalice u České Lípy
Hasiči Brniště
Hasiči Kundratice u Cvikova
Hasiči Jablonné v Podještědí
Hasiči Staré Splavy
Hasiči Zdislava
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one