HASIČI ZÁKUPY / JPO III/1

Vítejte na stránkách výjezdové jednotky sboru dobrovolných hasičů města Zákupy

CIMG5149.JPG

Líbí se Vám naše nové stránky?

Ano (66 | 71%)
Ne (27 | 29%)

   150 

   155   

    156 

   158 

  112  

Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
7426.jpg
images.jpg
pozary.cz_.jpg
deva.jpg
logo-tht.png
images (1).jpg
Bez názvu.png
images.jpg

23 / 15.9.2011 - Požár dřevovýroby, Zákupy

Ve 4:38hod nám byl vyhlášen další poplach. Nahlášen nám byl požár v dřevovýrobě v Zákupech u zámku. Vyjeli jsme s CAS24 T815 1+3 . K místu události jsme dorazili zároveň s jednotkou HZSLK Česká Lípa a jejich dvěma CAS. Provedeným průzkumem bylo zjištěno , že došlo k zahoření dřevního odpadu a pilin v podzemní jámě. Díky včasnému zásahu majitele se podařilo zamezit rozšíření plamenů na další prostory. Síly jednotek se proto zaměřily na likvidaci požáru v jámě. K hašení byly použity dva proudy C a smáčedlo. Na místo se dostavila ještě jednotka SDH Mimoň s jednou CAS. Po likvidaci bylo místo předáno maiteli a všechny jednotky se vrátili zpět na své základny. Návrat v 6:45.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
06.02.2013 21:18:26
hasicizakupy
Město Zákupy
http://hasici-zakupy.webgarden.cz/
Hasiči Dobranov
Hasiči Mimoň
Hasiči Doksy
Hasiči Dubá
Hasiči Česká Lípa
Hasiči Nový Bor
Hasičský záchranný sbor ČR
Hasiči Žandov
Hasiči Stráž pod Ralskem
Hasiči Varnsdorf
Hasiči Cvikov
Hasiči Skalice u České Lípy
Hasiči Brniště
Hasiči Kundratice u Cvikova
Hasiči Jablonné v Podještědí
Hasiči Staré Splavy
Hasiči Zdislava
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one