HASIČI ZÁKUPY / JPO III/1

Vítejte na stránkách výjezdové jednotky sboru dobrovolných hasičů města Zákupy

CIMG5149.JPG

Líbí se Vám naše nové stránky?

Ano (66 | 71%)
Ne (27 | 29%)

   150 

   155   

    156 

   158 

  112  

Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
7426.jpg
images.jpg
pozary.cz_.jpg
deva.jpg
logo-tht.png
images (1).jpg
Bez názvu.png
images.jpg

14 / 7.6.2011 - Dopravní nehoda autobusu, Česká Lípa

Dnešní den byla naše jednotka vyslána na taktické cvičení do České Lípy k pomoci s tříděním a transportem většího počtu raněných po dopravní nehodě autobusu. Vyjeli jsme s CAS 24 T815 1+3. Po příjezdu na místo určení byla naše jednotka určena k transportu raněných z místa nehody na místo určené k jejich ošetření. Účelem cvičení byl především nácvik třídění většího počtu raněných pomocí metody START (S nadné T řídění A R ychlá T erapie). Tuto metodu si postupně mohli vyzkoušet všechny zúčastněné jednotky. Cvičení probíhalo v součinosti s těmito jednotkami: HZSLK stanice Česká Lípa, SDH Česká Lípa, SDH Dobranov a SDH Nový Bor. Po zhodnocení cvičení jsme byli odesláni zpět na své základny.
06.02.2013 21:35:55
hasicizakupy
Město Zákupy
http://hasici-zakupy.webgarden.cz/
Hasiči Dobranov
Hasiči Mimoň
Hasiči Doksy
Hasiči Dubá
Hasiči Česká Lípa
Hasiči Nový Bor
Hasičský záchranný sbor ČR
Hasiči Žandov
Hasiči Stráž pod Ralskem
Hasiči Varnsdorf
Hasiči Cvikov
Hasiči Skalice u České Lípy
Hasiči Brniště
Hasiči Kundratice u Cvikova
Hasiči Jablonné v Podještědí
Hasiči Staré Splavy
Hasiči Zdislava
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one