HASIČI ZÁKUPY / JPO III/1

Vítejte na stránkách výjezdové jednotky sboru dobrovolných hasičů města Zákupy

CIMG5149.JPG

Líbí se Vám naše nové stránky?

Ano (66 | 71%)
Ne (27 | 29%)

   150 

   155   

    156 

   158 

  112  

Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
7426.jpg
images.jpg
pozary.cz_.jpg
deva.jpg
logo-tht.png
images (1).jpg
Bez názvu.png
images.jpg

10 / 28.4.2010 - Požár kotelny RD, Božíkov u Zákup

Několik minut po půlnoci došlo k požáru kotelny rodinného domu v Zákupech - Božíkově. Naší jednotce byl poplach vyhlášen přesně v 0:30hod. K události jsme vyjeli s CAS 24 T815 1+3 a CAS 32 T148 1+1. V průběhu cesty k zásahu byla upřesňována poloha domu přes OPIS. Vzhledem ke špatným informacím bylo místo zásahu hledáno společně s Policií ČR. Po nálezu místa události byl proveden průzkum, kterým bylo zjištěno zahoření v kotelně rodinného domu. Tento požár se podařilo lokalizovat majiteli objektu těsně před naším příjezdem. U objektu byla provedena nenucená ventilace a naše jednotka zůstala na místě jako dohled. Mimo nás se dostavily jednotky HZSLK ČL a SDH Mimoň. Návrat na základnu ve 2:15 hod. Nikdo nebyl zraněn.
06.02.2013 22:40:19
hasicizakupy
Město Zákupy
http://hasici-zakupy.webgarden.cz/
Hasiči Dobranov
Hasiči Mimoň
Hasiči Doksy
Hasiči Dubá
Hasiči Česká Lípa
Hasiči Nový Bor
Hasičský záchranný sbor ČR
Hasiči Žandov
Hasiči Stráž pod Ralskem
Hasiči Varnsdorf
Hasiči Cvikov
Hasiči Skalice u České Lípy
Hasiči Brniště
Hasiči Kundratice u Cvikova
Hasiči Jablonné v Podještědí
Hasiči Staré Splavy
Hasiči Zdislava
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one