HASIČI ZÁKUPY / JPO III/1

Vítejte na stránkách výjezdové jednotky sboru dobrovolných hasičů města Zákupy

CIMG5149.JPG

Líbí se Vám naše nové stránky?

Ano (66 | 71%)
Ne (27 | 29%)

   150 

   155   

    156 

   158 

  112  

Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
7426.jpg
images.jpg
pozary.cz_.jpg
deva.jpg
logo-tht.png
images (1).jpg
Bez názvu.png
images.jpg

36 / 16.8.2009 - Technická pomoc , Nové Zákupy

V 11:31 hod. vyhlášen poplach. Po konzultaci s operačním střediskem jsme byli vysláni do Nových Zákup. Zde se měla nacházet starší žena v bytě, která neodpovídala na výzvu svých příbuzných. Po příjezdu a provedeném průzkumu bylo zjištěno, že byt se nachází v 2NP a dveře bytu jsou zamčeny. Počkali jsme na příjezd Policie a pomocí nastavovacích žebříků jsme vstoupili na balkón. Rozbili jsme okno balkonových dveří a za asistence Policie vstoupili do bytu. V bytě byla nalezena osoba ženského pohlaví, u které lékař konstatoval smrt. Výjezd s CAS 24 T815 v počtu 1+3 zbytek jednotky ponechán na základně jako záloha. Návrat na základnu ve 12:02 hod.
07.02.2013 20:38:26
hasicizakupy
Město Zákupy
http://hasici-zakupy.webgarden.cz/
Hasiči Dobranov
Hasiči Mimoň
Hasiči Doksy
Hasiči Dubá
Hasiči Česká Lípa
Hasiči Nový Bor
Hasičský záchranný sbor ČR
Hasiči Žandov
Hasiči Stráž pod Ralskem
Hasiči Varnsdorf
Hasiči Cvikov
Hasiči Skalice u České Lípy
Hasiči Brniště
Hasiči Kundratice u Cvikova
Hasiči Jablonné v Podještědí
Hasiči Staré Splavy
Hasiči Zdislava
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one