HASIČI ZÁKUPY / JPO III/1

Vítejte na stránkách výjezdové jednotky sboru dobrovolných hasičů města Zákupy

CIMG5149.JPG

Líbí se Vám naše nové stránky?

Ano (66 | 71%)
Ne (27 | 29%)

   150 

   155   

    156 

   158 

  112  

Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
7426.jpg
images.jpg
pozary.cz_.jpg
deva.jpg
logo-tht.png
images (1).jpg
Bez názvu.png
images.jpg

2 / 10.3.2009 - Dopravní nehoda, Zákupy x Česká Lípa

Krátce po jedné hodině odpolední nám byl po delší odmlce vyhlášen druhý letošní poplach. Po telefonické domluvě s OPIS nám byla nahlášena dopravní nehoda dvou vozidel s následným požárem na pozemní komunikaci mezi Zákupy a Dobranovem. Jednotka vyjela s CAS 24 T815 v počtu 1+3. Na místě v době našeho příjezdu již zasahovala jednotka HZS LK z České Lípy s technikou Nisan Patrol a CAS 24 MAN. Průzkumem bylo zjištěno, že se nejedná o požár, ale o výpary vzniklé únikem provozních kapalin na teplé těleso výfuku. Naše jednotka se podílela na zamezení úniku ropných produktů provizorní opravou palivové soustavy. Dále jsme na místě vyčkali na příjezd dopravní policie a poté jsme se vrátili zpět na základnu.
Obraz000.jpg
Obraz001.jpg
Obraz010.jpg
Obraz011.jpg
07.02.2013 20:45:52
hasicizakupy
Město Zákupy
http://hasici-zakupy.webgarden.cz/
Hasiči Dobranov
Hasiči Mimoň
Hasiči Doksy
Hasiči Dubá
Hasiči Česká Lípa
Hasiči Nový Bor
Hasičský záchranný sbor ČR
Hasiči Žandov
Hasiči Stráž pod Ralskem
Hasiči Varnsdorf
Hasiči Cvikov
Hasiči Skalice u České Lípy
Hasiči Brniště
Hasiči Kundratice u Cvikova
Hasiči Jablonné v Podještědí
Hasiči Staré Splavy
Hasiči Zdislava
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one