HASIČI ZÁKUPY / JPO III/1

Vítejte na stránkách výjezdové jednotky sboru dobrovolných hasičů města Zákupy

CIMG5149.JPG

Líbí se Vám naše nové stránky?

Ano (66 | 71%)
Ne (27 | 29%)

   150 

   155   

    156 

   158 

  112  

Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
Hasiči Zákupy na Facebooku, Navštivte nás :)
7426.jpg
images.jpg
pozary.cz_.jpg
deva.jpg
logo-tht.png
images (1).jpg
Bez názvu.png
images.jpg

3 / 19.1.2007 - Požár RD, Zákupy

Přibližně v pět hodin ráno byl vyhlášen další poplach. V tu dobu již šest hodin nešla el. energie, a tak svolání jednotky pomocí sirény nebylo možné, museli jsme tedy použít mobilní telefony. Byl nám ohlášen požár RD v řadové zástavbě. Vyjela CAS 24 v počtu 2 + 1. Na místě bylo zjištěno, že se jedná o požár v koupelně, kde se majiteli objektu vznítila PB láhev a od ní zařízení koupelny. Na likvidaci požáru byl použit vysokotlaký proud. Ven byla vynesena PB láhev, kde byla ještě ochlazována.Poté se na místo dostavila jednotka HZS ČL s jednou CAS. Na místě jsme čekali ještě na příjezd vyšetřovatele a po předání místa zásahu jsme se asi v půl sedmé vrátili na základnu.
HPIM1742.JPG
HPIM1740.JPG
HPIM1744.JPG
HPIM1743.JPG
článek z novin

článek z novin

08.02.2013 12:56:04
hasicizakupy
Město Zákupy
http://hasici-zakupy.webgarden.cz/
Hasiči Dobranov
Hasiči Mimoň
Hasiči Doksy
Hasiči Dubá
Hasiči Česká Lípa
Hasiči Nový Bor
Hasičský záchranný sbor ČR
Hasiči Žandov
Hasiči Stráž pod Ralskem
Hasiči Varnsdorf
Hasiči Cvikov
Hasiči Skalice u České Lípy
Hasiči Brniště
Hasiči Kundratice u Cvikova
Hasiči Jablonné v Podještědí
Hasiči Staré Splavy
Hasiči Zdislava
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one